Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Ліхтарі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Ліхтарики – різні моделі для різних завдань

Щоб вибрати відповідний ліхтарик, необхідно визначити, для яких цілей він використовуватиметься. Якщо необхідно висвітлити собі шлях, при цьому звільнити руки, рішенням стане налобна модель. Компактні та легкі, вони кріпляться на голові або касці, режими свічення різної інтенсивності, роботу забезпечує вбудований акумулятор.

Ручні ліхтарі використовуються для відпочинку на природі, освітлення шляху вночі, домашнього побуту. Такі моделі поділяються на дві групи: для щоденного використання та тактичні. До першої групи належать компактні моделі невеликої ваги з різним типом свічення, що працюють від батарейок або акумуляторів. Тактичні моделі – універсальні, з потужним світлодіодним джерелом світла та міцним корпусом. Компактні розміри поєднуються з потужним світінням. Для зниження ваги та додаткової надійності корпус виготовляють із особливих сплавів, наприклад, аерокосмічного алюмінію. Пристрій здатний працювати після падінь, ударів. Світлодіоди захищені армованим склом. У таких моделях використовують підвищені стандарти захисту від впливу факторів навколишнього середовища, насамперед води та пилу. 

Купити ліхтарик – на які характеристики звертати увагу

Як джерело світла ліхтар використовує світлодіоди. Напівпровідник невеликої площі у поєднанні зі скляною або силіконовою лінзою забезпечує яскраве свічення за низького енергоспоживання. Термін служби світлового елемента становить близько 50000 годин, часті включення та вимкнення не впливають на показник. Світло рівномірне, може регулюватися в широкому діапазоні. Щоб купити ліхтар, необхідно звертати увагу на такі характеристики:

  • Тип електроживлення. Якщо використовується пристрій час від часу, можна вибрати модель на батарейках. Акумулятор підходить для часто використовуваних пристроїв. Зарядити можна від розетки, павербанку.
  • Потужність. Вимірюється у ВАТ, якщо джерело світла представлений лампою розжарювання і в люменах, якщо йдеться про світлодіоди. Потужність налобних пристроїв становить до 300 люменів, тактичні моделі можуть досягати 3000 люменів. Залежить показник від джерела живлення: акумулятор забезпечує велику потужність, батарейки – меншу.
  • Дальність світіння – визначається потужністю та використаним рефлектором, може досягати 1000 метрів. У більшості моделей передбачено кілька режимів, що дальність змінюється для раціонального використання енергії.
  • Час роботи – параметр вказується для кожного режиму. При виборі конкретного пристрою потрібно враховувати, що найчастіше використовується середній і низький режим роботи.

Вартість ліхтаря залежить від його призначення та функціональності. Захищені тактичні моделі з кількома режимами, пристрої на акумуляторах обійдуться дорожче за моделі для щоденного використання на батарейках.

Купити ліхтарики для побутового використання та екстремальних ситуацій 

Якщо необхідний ліхтарик, магазин «VIKING» запропонує моделі для побутового використання, тактичні варіанти, захищені прожектори для освітлення великих площ. У каталозі компанії можна вибрати необхідний вид виробника, задати діапазон цін. Для кожного товару наведено докладні описи та технічні характеристики, фотографії, для додаткових питань на сайті є кнопка зворотного зв'язку. 

Сплатити покупку можна банківською карткою, готівкою, післяплатою. Доставка національними транспортними компаніями займає від 1 до 3 днів, замовлення обробляються та надсилаються щодня. Магазин надає гарантії на всі товари, покупці мають право повернути або обміняти їх протягом 14 днів з моменту отримання.

Вгору