Способи доставки:

1. Адресна доставка з використанням кур'єрської служби "Нова Пошта" доступна по всій території України.
Вартість кур'єрської доставки становить 110 грн.

2. Доставка у відділення поштової служби "Нова Пошта" по всій території України. 
Вартість доставки до відділення "Нова Пошта" складає 110 грн. 

Відправка здійснюється "день у день", якщо замовлення було оформлено до 19:00. У разі, якщо замовлення було оформлено після 19:00, його відправка буде здійснена наступного дня
Термін доставки замовлення сервісами служби "Нова Пошта" від 1 до 3 днів.

Покупець має право здійснити ретельний огляд замовлення в момент його доставки.  
Після відправки замовлення, ми надсилаємо номер накладної. Відстежити замовлення за накладною можливо на сайті служби "Нова Пошта" https://tracking.novaposhta.ua/#/uk/ або у мобільному додатку "Нова Пошта".


Порядок дій у випадку, коли посилка загубилася за провини поштової служби:
1. Зв'яжіться з контактним центром "Нової пошти" за телефоном 0-800-500-609 або електронною поштою info@novaposhta.ua. Вкажіть інформацію про вашу посилку, таку як: трекінг-номер, дату відправлення, місце відправлення та призначення, а також інші подробиці про посилку.
2. Запросіть розшук посилки. Вони можуть провести додаткові перевірки і спробувати знайти вашу посилку у своїй системі.
3. Відстежуйте оновлення про результати пересування вашої посилки через онлайн-інструмент відстеження "Нової пошти", що доступний на їхньому офіційному сайті - https://tracking.novaposhta.ua/#/uk
4. Якщо у вас виникнуть додаткові питання або проблеми, зверніться до служби підтримки клієнтів "Нової пошти" за номером телефону 0-800-500-609, або електронною поштою info@novaposhta.ua для отримання додаткової інформації та допомоги у вирішенні ситуації.